Легендата на Локомотив Пловдив и голмайстор №1 на българския футбол Мартин Камбуров подготвя звезден бенефис. Естествено той е предпочел празникът да се състои на стадиона в Лаута, където преживя най-много радости в бляскавата си кариера. Камбуров разкри плановете си в подкаста на mach.bg пред бившия национал Благой Георгиев. Всички приходи от бенефиса ще бъдат дарени за подпомагане дейността на Фондация “100 години Локомотив Пловдив”.
Ето какво разказа Мартин Камбуров:
Вече мога да кажа официално – 1 юни, ден на детето. Телевизията е одобрила прякото излъчване на моя бенефис. Когато спрях с футбола беше на полусезона и не успях да си кажа сбогом с публиката. На 1 юни ще е бенефисът, на стадион „Локомотив“. Ти също ще бъдеш поканен, но няма да си в моя отбор, защото не си играл в Локомотив Пловдив.
Поканил съм доста известни имена, да кажа от всички поколения. Надявам се да стане един хубав празник, да се напълни стадионът. Тук е моментът да кажа, че всички приходи от този мач ще бъдат за благотворителност – ще отидат във Фондация „100 години Локомотив Пловдив“.
Аз ще играя едно полувреме за Локомотив и едно полувреме за сборния отбор.
Призовава всички любители на футбола, няма значение от кой отбор са, да присъстват на събитието.
marica.bg
КОЧИНА!!!
ША СЪ БОРИМ ДУ КРАЙ, АМА НИ СТАА САМУ С НАШИ УНУШКИ И ПЕЛЕТА УТ КУКЛИН, МЕРИЧЛЕРИ И ТУРНУМЪГУРЕЛИ!!!
ША СПАДЪМИ НА НЕГУ Ф Б ТУ ГРУП, АМА Ф ИМИТУ НА РОМСКЪТА ЧЕС И ДУСТОЙНСТВУ, Ф ИМИТУ НА ЧИСНУСТА СТУЛЮПИНСКА, ЗАРАД ЧИСТУТАТА НА РОМСКЪТА ДУША, БУРБА ДУ ГРОП!!!НАПРЕШ БРАТЯ СИГЪН, СЪДЕ КЛОАКОМОТИФ!! ПУФ, ПАФ, КЕНЦ!:)
До Христо Крушарски,
Организация Трибуна Спортклуб настоява да се разделите незабавно с акциите си в АД „Локомотив“!
Доверието във вас от страна на локомотивската общност е тотално изчерпано. С вашите действия и бездействия продължавате да ни убеждавате, че нямате финансовия, организационен и умствен ресурс да ръководите един от най-големите футболни клубове в страната. Всеки ден ни посрамвате с комичните си медийни изяви и безбройни скандали.
Наслушахме се на лъжите и цирковете ви! Преди известно време в изтекъл запис обявихте, че рано или късно ще напуснете клуба – този ден настъпи! Благодарим ви за спомените, но е време да си кажем сбогом!“.
ВЪН, ВЪН КРЪВУЛОКА УТ КЛОАКОМОТИФ, АМА КОЙ ША ПЛАШТА МАСРАФА НА НЕИНТИГРИРЪНИТИ БРАТЯ РОМИ БИАЧИ??? ТОЙ НЕКА ПЛАШТА, ПЪК НИЙ ША ГУ ПЛЮЙМ И ША ЧАКЪМИ АВЕРИТИ УТ АНАДОЛА, ЗЕКИ БЕЙ И ЛЕВЕНТ АГА! ПУФ, ПАФ!:)))
Този не беше ли првдател.
“ Надявам се да стане един хубав празник, да се напълни стадионът”
😂 😂 😂 😂 😂
И нащу негри ща прават БЕНЕВИС на КОЛЕЖА през два месеца БЕНЕВИС
ЙЕВЪЛЛАРКЪТА!!!