Житница победи с 2:0 Кричим в интересен двубой от “А” ОФГ – първа група, който се игра в събота.

Мачът започна с натиск на Житница, но те успяха да материализират превъзходството си едва в 36-та минута с гол на Петър Кундурджийски, който открадна топката от вратаря на Кричим и реализира. Второто полувреме отново започна по същия начин, като след редица пропуски, в 61-та минута, Иван Гайдаджийски удвои резултата. До края на мача и двата отбора дадоха възможност на млади момчета.

Интересен факт е, че в срещата нямаше нито един картон благодарение на коректното съдийство и феърплея от страна на футболистите на двата отбора..