Атлетик (Куклен) победи Димитровград с 1:0, в домакински мач от ЮИ Трета лига. Това бе първа домакинска победа за “баските”, а с хубав гол към края на второто полувреме се отчете Рангел Игнатов.
Положенията в мача бяха малко, срещата равностойна, а нервите често надделяваха.  След почивката равновесието се запази. Десетина минути преди края гостите имаха претенции за две атаки, спрени с нарушения от домакините. А Рангел Игнатов донесе победата на домакините. Той стреля от далеч и след рикошет прати топката в горния ляв ъгъл на вратата на Димитровград.
Атлетик (Куклен) заема 10-то място с актив от 13 точки. За тима следва ново домакинство – на лидера Черноморец.