Атлетик (Куклен) победи Свиленград с 2:1 като гост, в първи мач от осмия кръг на ЮИ Трета лига. Рангел Игнатов се отчете с асистенция и гол. Другото попадение за “баските” реализира Мирослав Манев.
Двубоят започна взривно. Рангел Игнатов проби, подаде и Мирослав Манев изведе гостите напред с попадение в 6-ата минута. След още толкова време, Мирослав Енчев заличи пасива с изравнителен гол. Развръзката настъпи в 70-ата минута, когато Игнатов вкара победния гол за Атлетик. Домакините останаха с човек по-малко, по-късно Игнатов уцели и гредата. Съотборникът му Борислав Хаджиев влезе като резерва и пропусна да вкара два пъти сам срещу вратаря.