Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) завърши наравно 2:2 в домакинството си на Димитровград. Двубоят се игра от 18:00 часа на стадион “Пловдив”.

В 7-ата минута слаб изстрел на Пламен Петров бе избит от стража на гостите. В следващите минути Даниел Маджаров и Иван Узунов можеха да открият за “черно-белите”. В 21-ата минута Божидар Костадинов бе съборен в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Зад топката застана Васил Църцев, който се разписа за 1:0. Последваха няколко изстрела на играчи на Локомотив по посока вратата на гостите. В 38-ата минута гостите съумяха да изравнят за 1:1 при първата си опасна атака. Пет минути по-късно Димитровград стигна до второ попадение за 1:2.

В 52-ата минута, след корнер, Видол Сейменски подаде към Мерт Салим, който изравни резултата. В 60-ата минута първо Даниел Маджаров стреля опасно, а след това и Иван Узунов, но до попадение не се стигна. До края на срещата “черно-белите” потърсиха победата, но не успяха да реализират попадение.

В следващия кръг Локомотив е домакин на Гигант (Съединение). Срещата е насрочена за неделя (25.08) от 18:00 часа.