Струмска слава победи с 3:0 Ботев (Пловдив) II в мач от третия кръг на Втора лига. Капитанът Борислав Николов отбеляза две от попаденията, а едно добави Мартин Стоилов.

Още в 12-ата минута Борислав Николов се извиси над жълто-черната защита, отправи неспасяем удар с глава и откри резултата, а 6 минути по-късно Мартин Стоилов удвои след добра комбинация със Стелиън Георгиев в наказателното поле на гостите. В 88-а минута Георги Янев отправи много мощен изстрел, който бе отразен от Кайзер, но Борислав Николов отново бе на точното място и вкара топката във вратата на „канарчетата” за да оформи крайното 3:0.