Беше шокиращ старт за нас. Трябваше ни време да излезем от ситуацията. Създадохме много шансове и заслужавахме да спечелим. Втората част от второто полувреме не беше добра за нас. Бяхме на моменти в паника. Трябва да бъдем честни, Пирин е добър отбор. Начинът при който правят преходи е фантастичен. Този гол на старта ни промени леко плана. Те са добър отбор, въпреки че нямат много точки. По някога трябва да страдаш, за да се научиш. Не искам да виждам пак игра като в последните 15-20 минути. Създаваме много шансове, това е важно. От първия ден се чувствам добре дошъл тук. Искаме всеки мач да играем атрактивен футбол за нашите фенове. Благодаря им. Поздравления и на моите футболисти, които успяха да обърнат мача. Поздравление и за съперника. Ще се опитаме да играем всеки мач сега. В България няма лесни мачове. Това научих тук.