Локомотив II с равенство срещу Карнобат

2
104
Локомотив II - Загорец (Н.Загора), ЮИ Трета лига, 02.04.2022

Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) завърши наравно 2:2 при гостуването си на Карнобат. Двубоят бе от предпоследния кръг на Югоизточната Трета лига.

Домакините откриха резултата през първата част. В началото на второто полувреме Карнобат стигна до второ попадение. Домакините поведоха в резултата в 4-ата минута чрез Антон Атанасов, а в 60-ата Ненко Петров удвои. Възпитаниците на Господин Мирчев не се отказаха и стигнаха до равенството. Георги Георгиев и Ангел Костов бяха точни и донесоха точката за “черно-белите”.

Последната среща на Локомотив II е в събота (27.05) от 18:00ч. срещу Черноморец (Бургас) в Оризари