ЮИ Трета лига, 31 кръг – резултати и класиране

0
579
Локомотив II - Загорец (Н.Загора), ЮИ Трета лига, 02.04.2022

 

 

ЮИ Трета лига, 31 кръг – резултати и класиране:

 

 

 

 

 

11 май 2022 г., сряда, 16:00 ч / XXXI кръг:
Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково)                     3:1 (1:1) 
11 май 2022 г., сряда, 18:00 ч / XXXI кръг:
Розова долина (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)          3:0 сл. 
Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (Карлово)               3:1 (3:0) 
Несебър (Несебър) - Асеновец 2005 (Асеновград)            3:2 (1:0) 
Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 II (Пловдив)      1:0 (1:0) 
Саяна (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)        0:0 
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)               2:1 (1:0) 
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               0:1 (0:0) 
Берое II (Стара Загора) - Левски 2005 (Крумовград)        1:5 (1:2) 
14 май 2022 г., събота, 18:00 ч / XXXII кръг:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Берое II (Стара Загора)            - сл. 
Левски 2005 (Крумовград) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                     - 
Загорец (Нова Загора) - Саяна (Хасково)                    - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Родопа Смолян (Смолян)          - 
в Оризари:
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Несебър (Несебър)            - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат)           - 
Сокол (Марково) - Черноморец 1919 (Бургас)                 - 
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)                - 

 

  #  ОТБОР M П Р З ГР Т
1 Крумовград 31 25 4 2 100:14 79
2 Саяна (Хасково) 31 21 8 2 60:11 71
3 Загорец (Нова Загора) 31 21 2 8 68:25 65
4 Черноморец (Бургас) 31 19 7 5 47:22 64
5 Асеновец (Асеновград) 31 16 7 8 55:42 55
6 Несебър  31 15 4 12 49:43 49
7 Гигант (Съединение) 31 13 5 13 33:33 44
8 Родопа (Смолян) 31 12 8 11 41:38 44
9 Левски (Карлово) 31 13 5 13 41:40 44
10 Димитровград  31 12 5 14 36:36 41
11 Атлетик (Куклен) 31 10 8 13 37:46 38
12 Розова долина (Казанлък) 31 10 4 17 46:64 34
13 Карнобат  31 9 3 19 31:73 30
14 Сокол (Марково) 31 8 5 18 34:66 29
15 Локомотив II (Пловдив) 31 8 5 18 37:50 29
16 Борислав (Първомай) 31 7 4 20 41:75 25
17 Берое II (Стара Загора) 31 6 4 21 30:68 22
18 Ямбол (изваден по решение на БФС) 31 6 8 17 18:58 26

Отговор