Житница се справи със Спартак (Болярци) у дома

1
356
Житница - Спартак (Болярци) 2:0, "А" ОФГ, 20.11.2021

Житница победи Спартак (Болярци) в домакинска среща от предпоследния за есенния полусезон 14-ти кръг в „А“ ОФГ. Домакините, които в този мач бяха без треньора си Венцислав Павлов, изиграха добро първо полувреме и поведоха в 17-та минута чрез щатния голмайстор Петър Кундурджийски. До края на полувремето те изпуснаха няколко доста добри положения за гол. През второто полувреме играчите на Житница не бяха на ниво и гостите от своя страна имаха два отлични шанса да изравнят, но Николай Чалъков отрази ударите към своята врата. Петьо Бунтов в 88-та минута оформи крайното 2:0 в полза на домакините.

Житница заема 4-то място в класирането с 22 точки и 3 мача по-малко, а Спартак (Болярци) е предпоследен с 8. В последния редовен кръг Житница гостува на Металик в Сопот, а Спартак (Болярци) е домакин на Секирово.