Марица (Милево) обърна Вихър (Войсил) в последното си домакинство

0
247
Марица (Милево), септември 2021

Марица (Милево) победи Вихър (Войсил) в последното си домакинство за годината. Срещата бе от 14 кръг в „А“ ОФГ.  Гостите поведоха с 0:1 през първата част – Иван Площаков с красив гол в 35-та минута даде преднина на тима от село Войсил. До този момент домакините бяха създали доста чисти положения но резултата на полувремето бе 0:1.
Втората част започна отново силно за тима от Милево. В 55-та минута резултата беше изравнен, след удар с глава на Иван Божков. Малко по-късно страхотен пробив на Александър Гурков, завърши с дузпа и гол в полза на домакините, точен бе Винцислав Изевков. Завърналият се след наказание Ерик Смилянов увеличи на 3:1 с глава, а отново той оформи крайното 4:1.
Така Марица (Милево) спечели последното си домакинство за полусезона, в следващия кръг отбора гостува в Садово на местния отбор, като има и един отложен мач – гостуване на Житница. Вихър (Войсил) е домакин на Спортист (Г.чардак) в последния кръг, като също е с един отложен мач.