Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 16 кръг:

1
159

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 16 кръг:

 

 

 

 

 

 


9.11./петък/2021 г. – 14:30 часа


ФК“Ямбол 1915“ (Ямбол) – ОФК“Левски “(Карлово)

ГС:Павел Попов – Стара Загора

АС:Ангел Шамбуров-Стара Загора

АС:Снежана Петрунова-Стара Загора

 4-ти съдия:Иван Петров-Ямбол

Делегат:Динко Христов-Стара Загора


ФК“Сокол“ (Марково) – ФК“Розова долина“(Казанлък)

ГС:Николай Николов -Хасково

АС:Стефан Делчев-Хасково

АС:Желязко Атанасов-Хасково

 4-ти съдия:Марио Генчев-Пловдив

Делегат:Васко Петев-Хасково


ФК“Асеновец 2005“ (Асеновград) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Валентин Станчев -Сливен

АС:Деян Стойнов -Сливен

АС:Добри Добрев-Сливен

 4-ти съдия:Деян Вълев-Пловдив

Делегат:Стоян Димов-Сливен


ПФК“Локомотив 1926“ II(Пловдив)– ОФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Альоша Карамфилов-Ямбол

АС:Станимир Трифонов-Сливен

АС:Владимир Григоров-Ямбол

 4-ти съдия:Кольо Колев-Ямбол

Делегат:Николай Костадинов-Ямбол


ФК“Димитровград 1947“ (Димитровград) – ОФК“Несебър“ (Несебър)

ГС:Денислав Сталев-Пловдив

АС:Иван Чобанов- Пловдив

АС:Теодор Цветков – Пловдив

 4-ти съдия:Георги Стоянов-Пловдив

Делегат:Неделчо Чакъров-Пловдив


ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Саяна Хасково“(Хасково)

ГС:Мустафа Шефкет-Кърджали

АС:Милен Митев-Стара Загора

АС:Николай Калчев –Стара Загора

 4-ти съдия:Тодор Тодоров-Пловдив

Делегат:Николай Генков -Кърджали


ПФК“Берое“ II (Стара Загора)– ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Александър Аргиров-Бургас

АС:Христо Попов-Бургас

АС:Владимир Минчев-Бургас

 4-ти съдия:Павлин Тютюнджиян-Бургас

Делегат:Румен Величков-Бургас


22.11./понеделник/2021 г. – 14:30 часа


ФК“Левски 2005“ (Крумовград) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Любомир Александров-Хасково

АС:Мехмед Мехмед-Хасково

АС:Михаела Палабойкова-Хасково

 4-ти съдия:Валентин Чаушев-Кърджали

Делегат:Георги Николов-Хасково


1 КОМЕНТАР

  1. Защо не назначихте синът ми Денислав на мача на Марково?

Comments are closed.