Марица (Милево) разгроми ФА Пловдив в „А“ ОФГ

0
487
Марица (Милево), есен 2021

Марица (Милево) записа убедителна победа с 5:1 при гостуването си на ФА Пловдив. Маричани не оставиха никакви шансове на домакините за нещо повече. Още през първата част резултата беше класически. Ерик Смилянов отбеляза красив гол след като намери топката от воле , също така се отличи и с две асистенции до края на мача.
Иван Божков продължава да блести и отново наниза цели две попадения, по още едно добавиха Александър Даков, който след завръщането си играе на много високо ниво.
Обичайния заподозрян в състава на Марица, Георги Стоев също отбеляза дежурното си попадение.
Домакините стигнаха до гола си след като маричани си отбелязаха автогол, Александър Гурков оплете топката в собствената си врата в началото на второто полувреме.
В следващия кръг Марица (Милево) е домакин на Металик (Сопот) на 25 септември.