РЕФАН подкрепи втория турнир по художествена гимнастика „Спартак“

0
44

Клуб по художествена гимнастика „Спартак“ проведе през уикенда втория традиционен международен турнир „Спартак“. Състезанието се проведе с изключителната подкрепа на РЕФАН България. Компанията за парфюмерия и козметика осигури стотици подаръци за всички призьори. В зала „Строител“ участие в надпреварите взеха и гимнастички от Гърция.

Челните резултати на пловдивските участници:

2013, без уред: 1. Рая Камбурова (Тракия), въже: 1. Дея Георгиева (Спартак)

Осем златни медала за пловдивската гимнастика от МТ

2012, кат. „А“, без уред: 3. Ангелина Крумова (Спартак), 4. Катерина Пашалийска (Спартак), 5. Далия Ракшиева (Спартак); въже: 3. Катерина Пашалийска (Спартак), 4. Далия Ракшиева (Спартак); многобой: 3. Катерина Пашалийска (Спартак), 4. Далия Ракшиева (Спартак)

2012, кат „Б“, без уред: 1. Никол Стайкова (Тракия), 3. Александра Бакърова (Тракия), 4. Теодора Нешкова (Брилянт), 5. Михаела Еленина (Тракия), 6. Теодора Ганчева (Тракия); въже: 2. Александра Бакърова (Тракия), 3. Никол Стайкова (Тракия), 4. Радина Колева (Брилянт), 5. Константина Хубенова (Тракия), 6. Теодора Нешкова (Брилянт); многобой: 2. Никол Стайкова (Тракия), 3. Александра Бакърова (Тракия), 4. Констатина Хубенова (Тракия), 5. Теодора Нешкова (Брилянт), 6. Радина Колева (Брилянт)

ДМВ 2010, кат „А“, без уред: 1. Теодора Стоянова (Спартак); обръч: 1. Силва Данаилова (Спартак), бухалки: 3. Силва Данаилова (Спартак), 4. Теодора Стоянова (Спартак); многобой: 2. Силва Данаилова (Спартак), 4. Теодора Стоянова (Спартак)

Осем златни медала за пловдивската гимнастика от МТ

ДМВ 2010, кат „Б“, без уред: 2. Пламена Дребчева (Тракия), 4. Зорница Ивнова (Спартак), 6. Алексадрина Асанова (Спартак); бухалки: 4. Пламена Дребчева (Тракия), 5. Александрина Асанова (Спартак), 6. Зорница Иванова (Спартак); многобой: 2. Пламена Дребчева (Тракия), 4. Александра Асанова (Спартак), 5. Ивелина Дерменджиева (Брилянт), 6. Зорница Иванова (Спартак)

ДСВ, кат „А“, топка: 4. Ивета Костадинова (Спартак), бухалки: 2. Ивета Костадинова (Спартак); многобой: 4. Ивета Костадинова (Спартак)

ДСВ, кат „Б“, бухалки: 4. Мирела Ленгерова (Брилянт), 5. Ева Керемидова (Спартак); топка: 1. Ева Керемидова (Спартак), 3. Мариела Ленгелова (Брилянт); многобой: 2. Ева Керемидова (Спартак), 4. Мариела (Ленгелова (Брилянт)

Жени, кат „Б“, обръч: 4. Жаклин Никифорова (Брилянт), 5. Александра Кънева (Брилянт), 6. Невена Стефанова (Брилянт); лента: 2. Невена Стефанова (Брилянт), 4. Жаклин Никифорова (Брилянт), 5. Александра Кънева (Брилянт); многобой: 3. Невена Стефанова (Брилянт), 4. Жаклин Никифорова (Брилянт) , 5. Александра Кънева (Брилянт)

Ансамбли, ДМВ до 10 г., многобой: 2. Тракия-1 БУ, 5. Тракия-2; без уред: 3. Тракия-1, 5. Тракия-2; обръч: 1. Тракия-1, 4. Тракия-2

ДМВ: 2. Тракия-1, 3. Брилянт, 5. Тракия-2, 6. Спартак-2, 7. Спартак-1

ДСВ: 1. Тракия-1, 2. Тракия-2

Жени: 1. Тракия-2, 2. Тракия-1