Житница се върна на победния път с разгром над Вихър (Войсил), Кундурджийски вкара 4

1
590
ФК Житница, есен 2021

Житница победи като гост с 0:4 Вихър (Войсил) в среща от 4 кръг в „А“ ОФГ. Мачът бе интересен и с доста положения. Първата част бе равностойна, но през втората гостите доминираха. Те бяха с доста подмладен състав, поради ангажимент на някои футболисти във връзка със сватбата на техен колега. Петър Кундурджийски реализира всички попадения в мача – в 30, 55, 60 и 75 минути. Той изусна и дузпа в 70 минута.

Житница е 9-ти с 4 точки и мач по-малко, а Вихър (Войсил) е последен без спечелена точка до момента. В следващия кръг тима от Войсил гостува на Секирово, а домакинския мач на Житница срещу Спортист (Г.чардак) е отложен.