Ясни са датите и часовете на първите шест мача на Марица и Ботев II във Втора лига за новия сезон

0
168
Контрола: ЦСКА 1948 II - Марица 0:2, 30.06.2021

 

БФС определи кога ще се играят първите 6 кръга от новия сезон на Втора лига. Първите мачове стартират на 24.07 (събота) от 18:30 часа. Ето и цялата програма за първите шест кръга:

 


Юли


I кръг 18.30 часа 

24.07 /събота/ 
Янтра 2019 Гб – Хебър  1918 Пз
Спортист Своге – Марица Пд
Нефтохимик 1962 – Спартак 1918 Вн
Струмска слава – Септември Сф

Септември Сим – Марек 19.00
Созопол – Добруджа 20.00

25.07 /неделя/ 
Ботев Пд II – Литекс 20.00

26.07/понеделник/ 
Етър ВТ – Левски Лом  18.30
Миньор Пк – Лудогорец ІІ
Монтана 1921 – ЦСКА 1948 II  Сф 20.00


Август


II кръг 18.30 часа 

30.07/петък/ 
Хебър  1918 Пз – Миньор Пк 18.30
Добруджа – Ботев Пд II
Марица Пд – Монтана 1921
Септември Сим – Янтра 2019 Гб 19.00
ЦСКА 1948 II  Сф – Нефтохимик 1962 19.30
Лудогорец ІІ – Етър ВТ 20.00

31.07 /събота/ 
Спартак 1918 Вн – Струмска слава
Марек – Септември Сф
Левски Лом  – Созопол
Литекс – Спортист Своге 20.00


III кръг 18.00 часа 

03.08/вторник/ 
Миньор Пк – Септември Сим
Нефтохимик 1962 – Марица Пд 18.30

04.08 /сряда/ 
Спортист Своге – Добруджа
Янтра 2019 Гб – Марек
Струмска слава – ЦСКА 1948 II  Сф
Септември Сф – Спартак 1918 Вн
Етър ВТ – Хебър  1918 Пз 18.30
Ботев Пд II – Левски Лом  20.00
Монтана 1921 – Литекс 20.00
Созопол – Лудогорец ІІ 20.00


IV кръг 18.00 часа 

08.08 /неделя/ 
Марек – Спартак 1918 Вн
Марица Пд – Струмска слава
Левски Лом  – Спортист Своге
Хебър  1918 Пз – Созопол
Янтра 2019 Гб – Миньор Пк
Септември Сим – Етър ВТ 19.00
ЦСКА 1948 II  Сф – Септември Сф 19.30
Литекс – Нефтохимик 1962 20.00

09.08/понеделник/ 
Добруджа – Монтана 1921 18.00
Лудогорец ІІ – Ботев Пд II 20.00


V кръг 18.00 часа 

13.08/петък/ 
Миньор Пк – Марек 18.00
Спортист Своге – Лудогорец ІІ
Струмска слава – Литекс
Септември Сф – Марица Пд
Ботев Пд II – Хебър  1918 Пз 20.00

14.08 /събота/ 
Спартак 1918 Вн – ЦСКА 1948 II  Сф
Нефтохимик 1962 – Добруджа 19.30
Етър ВТ – Янтра 2019 Гб 20.00
Монтана 1921 – Левски Лом  20.00
Созопол – Септември Сим 20.00


VI кръг 18.00 часа 

17.08/вторник/ 
Литекс – Септември Сф 18.30

18.08 /сряда/ 
Марек – ЦСКА 1948 II  Сф
Марица Пд – Спартак 1918 Вн
Добруджа – Струмска слава
Левски Лом  – Нефтохимик 1962
Хебър  1918 Пз – Спортист Своге
Янтра 2019 Гб – Созопол
Миньор Пк   Етър ВТ 18.00
Септември Сим – Ботев Пд II 19.00
Лудогорец ІІ – Монтана 1921 20.00