Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 29 кръг

0
205

 

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 29 кръг:

 

 

 

 


28.04./сряда/2021 г. – 18:00 часа


ФК“Верея Стара Загора“(Стара Загора) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Христо Георгиев – Бургас

АС:Владимир Минчев – Бургас

 4-ти съдия:Галиан Гонев – Стара Загора

Делегат:Калчо Домусчиев – Бургас


29.04./четвъртък/2021 г. – 17:00 часа


ФК“Извор“(Горски Извор) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Иван Петров – Ямбол

АС:Ангел Шамбуров – Стара Загора

АС:Снежана Петрунова – Стара Загора

 4-ти съдия:Валентин Чаушев – Кърджали

Делегат:Георги Христов – Ямбол


ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Николай Николов – Хасково

АС:Желязко Атанасов – Хасково

АС:Михаела Палабойкова – Хасково

 4-ти съдия:Георги Стоянов – Пловдив

Делегат:Веселин Василев – Хасково


ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Валентин Станчев – Сливен

АС:Станимир Трифонов – Сливен

АС:Петър Балтов – Сливен

 4-ти съдия:Кристиян Колев – Пловдив

Делегат:Радостин Бончев – Сливен


ОФК“Хасково“(Хасково) – ОФК“Карнобат“(Карнобат) на стадион „Хеброс“ град Харманли

ГС:Райко Чакъров – Пловдив

АС:Йордан Петров – Пловдив

АС:Симеон Сталев – Пловдив

 4-ти съдия:Любомир Александров – Хасково

Делегат:Илко Томов – Пловдив


ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Родопа-Смолян“(Смолян)

ГС:Рюстем Карагарен – Пловдив

АС:Светослав Енчев – Пловдив

АС:Златомир Златев – Пловдив

 4-ти съдия:Альоша Карамфилов – Ямбол

Делегат:Георги Карушев – Пловдив


ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

ГС:Мюмюн Сар – Бургас

АС:Динко Стоянов – Бургас

АС:Николай Бахов – Бургас

 4-ти съдия:Емил Бойчев – Пловдив

Делегат:Борис Ганев – Бургас


ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив)

ГС:Апостол Иванов – Пловдив

АС:Месут Ахмедов – Пловдив

АС:Иван Беделев – Пловдив

 4-ти съдия:Теодора Стоева – Пловдив

Делегат:Трендафил Думблаков – Пловдив


ОФК“Несебър“(Несебър) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

ГС:Мустафа Шефкет – Кърджали

АС:Владимир Хубенов – Кърджали

АС:Ариф Садула – Кърджали

 4-ти съдия:Александър Аргиров – Бургас

Делегат:Владимир Годуманов – Кърджали



 

 СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени