Житница разби Раковски в мач с 9 гола

0
638
Житница - Раковски 7:2, А ОФГ, 17.04.2021

Житница победи Раковски със 7:2 в среща от 26 кръг в „А“ ОФГ. Двата тима си вкараха общо 9 попадения във истинска голова фиеста. Домакините имаха пълно превъзходство в срещата и стигнаха до убедителен успех.

С голове в 4-та и 23-та минути Петър Кундурджийски домакините поведоха с 2:0, а в 25-та Франц Станев оформи класиката. Гостите върнаха едно попадние в 30-та минута, но в 41-та пак Кундурджииски направи 4:1 и оформи своя хеттрик. В 55-та минута Йордан Станев реакизира за 6:1, а преди това играч на Раковски си вкара автогол. В 70-та минута резултатът бе намален на 6:2, а карйното 7:2 оформи Стефан Иванов в 90-та минута.

В следващия кръг възпитаниците на Венцислав Павлов са домакини на Марица (Маноле), а Раковски гостува на Металик в Сопот.