Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 27 кръг

0
230

 

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 27 кръг:

 

 

 


7.04./събота/2021 г. – 17:00 часа


ОФК“Гигант“(Съединение) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Георги Иванов – Пловдив

АС:Васил Петров – Пловдив

АС:Костадин Керацов – Стара Загора

 4-ти съдия:Апостол Иванов – Пловдив

Делегат:Георги Карушев – Пловдив


ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Извор“(Горски Извор)

ГС:Стилян Колев – Велико Търново

АС:Кристиян Минков – Велико Търново

АС:Михаел Денчев – Габрово

 4-ти съдия:Георги Стоянов – Пловдив

Делегат:Светлан Илиев – Пловдив


ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Иван Пенчев – Стара Загора

АС:Ивелин Рашев – Стара Загора

АС:Кристиян Петров – Стара Загора

 4-ти съдия:Иван Петров – Ямбол

Делегат:Кънчо Кашеров – Стара Загора


ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Стоян Арсов – София

АС:Димитър Мекушин – София

АС:Радослав Вутов – Своге

 4-ти съдия:Николай Запрянов – Пловдив

Делегат:Нено Тотков – Пловдив


ФК“Верея Стара Загора“(Стара Загора) – ФК“Родопа-Смолян“(Смолян)

ГС:Кристина Георгиева – София

АС:Дориета Вълева – София

АС:Джулиана Бутракова – Пазарджик

 4-ти съдия:Николай Николов – Хасково

Делегат:Динко Златанов – Стара Загора


ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

ГС:Калоян Цветков – Варна

АС:Богомил Димитров – Варна

АС:Деян Войков – Русе

 4-ти съдия:Теодора Стоева  – Пловдив

Делегат:Стойчо Стоев – Пловдив


ОФК“Несебър“(Несебър) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Кристиян Колев – Пловдив

АС:Георги Стамболджиев – Пловдив

АС:Янко Чакъров – Пловдив

 4-ти съдия:Стефан Димитров – Бургас

Делегат:Илко Томов – Пловдив


ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив)

ГС:Венцислав Митрев – София

АС:Виктор Кукуянов – София

АС:Васил Байрактарски – Кюстендил

 4-ти съдия:Марио Кушев – Стара Загора

Делегат:Христо Христов – Стара Загора


18.04./неделя/2021 г. – 17:00 часа


ОФК“Хасково“(Хасково) – ФК“Сокол“(Марково) на стадиона „Хеброс“ град Харманли

ГС:Димо Димов – Сливен

АС:Валери Вълков – Сливен

АС:Деян Стойнов – Сливен

 4-ти съдия:Любомир Александров – Хасково

Делегат:Данаил Димитров – Сливен



 

 СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени



 

На свое заседание от 16 април 2021 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания в Трета лига“ – Югоизточна група

Петко Петков (Марково) – 5-ти жълт картон – 1 среща



Насрочени отложени мачове:

23 кръг
 21/04/202117:00 Несебър-:- Черноморец
 21/04/2021 17:00 Спартак-:- Родопа
 21/04/2021 17:00 Загорец-:- Димитровград