Съдийски назначения в Трета лига, наказаните от отборите в групата

0
137

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 25 кръг:

 

 

 

 

 


07.04./сряда/2021 г. – 17:00 часа


ФК“Атлетик“(Куклен) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Рюстем Карагарен – Пловдив

АС:Светослав Енчев – Пловдив

АС:Янко Чакъров – Пловдив

 4-ти съдия:Деян Вълев – Пловдив

Делегат:Димитър Балтаджиев – Пловдив


ОФК“Хасково“(Хасково) – ОФК“Гигант“(Съединение) на стадион „Хеброс“ град Харманли

ГС:Александър Аргиров – Бургас

АС:Мирослав Желев – Бургас

АС:Димо Стоянов – Бургас

 4-ти съдия:Николай Николов – Хасково

Делегат:Димитър Дончев – Бургас


ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Извор“(Горски Извор)

ГС:Светослав Лазаров – Бургас

АС:Васил Шавов – Бургас

АС:Ангел Илиев – Бургас

 4-ти съдия:Иван Петров – Ямбол

Делегат:Борис Ганев – Бургас


ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Владимир Вълков – Пловдив

АС:Георги Стамболджиев – Пловдив

АС:Ириней Бодуров – Пловдив

 4-ти съдия:Теодора Стоева – Пловдив

Делегат:Здравко Караджов – Пловдив


ФК“Верея Стара Загора“(Стара Загора) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас) от 18:00 часа

ГС:Альоша Карамфилов – Ямбол

АС:Добромир Араванов – Ямбол

АС:Емил Иванов – Ямбол

 4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Георги Христов – Ямбол


ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Иван Пенчев – Стара Загора

АС:Пламен Загоров – Стара Загора

АС:Кристиян Петров – Стара Загора

 4-ти съдия:Николай Запрянов – Пловдив

Делегат:Донка Желева – Стара Загора


ОФК“Несебър“(Несебър) – ФК“Родопа-Смолян“(Смолян)

ГС:Райко Чакъров – Пловдив

АС:Йордан Петров – Пловдив

АС:Желязко Пилатов – Пловдив

 4-ти съдия:Стефан Димитров – Бургас

Делегат:Милко Якимов – Пловдив


ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

ГС:Денислав Сталев – Пловдив

АС:Цветан Горанов – Пловдив

АС:Велко Мичкюров – Пловдив

 4-ти съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора

Делегат:Камена Георгиева – Пловдив


ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Стилян Димитров – Хасково

АС:Желязко Атанасов – Хасково

АС:Мехмед Мехмед – Хасково

 4-ти съдия:Георги Стоянов – Пловдив

Делегат:Васил Петев – Хасково



 СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени



 

На свое заседание от 06 април 2021 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания в Трета лига – Югоизточна група

 
 
Име,фамилия(Отбор)            Провинение          Наказание
Петър Петров (Карлово)          5-ти жълт картон       1 среща
Йордан Костадинов (Ямбол)    5-ти жълт картон       1 среща
Емре Емин (Хасково)               5-ти жълт картон       1 среща
Иван Скерлев (Хасково)          5-ти жълт картон       1 среща
Стоян Вълчев (Черноморец)    5-ти жълт картон       1 среща