Крайният бранител на Ботев (Пловдив) Йордан Минев ще пропусне домакинството на Витоша (Бистрица) в сряда.
„Жълто-черните“ приемат последния в класирането в 12:30 часа на базата си в Коматево. На дербито с Локо Минев получи пети жълт картон и ще бъде наказан с лишаване от състезателни права за една среща.
По този начин Николай Киров няма да може да разчита на 3-ма основни играчи. Пламен Димов има наказание за още един мач, а един от 4-мата бразилци – Жоао Паоло, Диого Кампос, Фелипе Бризола и Густаво Афонсо, пак ще трябва да е извън групата.
За сблъсъка с „черно-белите“ Киров не разчиташе на Бризола. Така за мача с Етър Белия ще трябва да разчита на младоци. Той вече е решил кой ще замести Минев – юношата Димитър Калчев.
Дано идат поне 50 фена за подкрепа! Аз съм по график с овцете и не мога да дойда.
Ъййй кьнарйеее
Земи си лист и химикал и в 15h записвай СВРАКИТЕ – идват на -билюк-ята
Бял,пускай ги тия деца да играят.Имаш 2 мача със Славия и при успех финал.Дай им шанс на тия млади момчета да се докоснат до мъжкия футбол.За нищо не играем,освен купата.Дали ще сме в първата шестица или по-надолу шанс за Европа освен чрез купата нямаме.Така,че прояви смелост и почвай да ги налагаш.
УСПЕХ НА ВИТОША БИСТРИЦА!
За нас всяка загуба с по-малко от 3 гола е успех, мерси.
Утре ще играем с Етър ли ???
Носиш фланелката на БОТЕВ–УСПЕХ
Коментарите са затворени