Ботев Пловдив завърши 4:4 в контролна среща срещу Рига, която се игра в Дубай. Мачът се проведе в малко нетрадиционен формат в четири части от по 30 минути.

Още в началото на двубоя съперникът на канарчетата отбеляза два бързи гола и поведе с 2:0 в резултата. В 18-тата минута жълто-черните намалиха чрез Албо. При този резултат завърши и първата четвъртина на този двубой. Във втората четвъртина падна само едно попадение и то бе дело на Рига, които по този начин след час игра се оттеглиха на почивка при резултат 3:1 в тяхна полза.

В третата четвъртина Ману намали на 3:2, а в четвъртата голаджията буквално се развихри, вкарвайки още две попадения и оформяйки своя хеттрик. Така резултата стана 3:4 в полза на канарчетата. Второто попадение на Ману бе след успешно реализирана от него дузпа. Победата на канарчетата обаче се измъкна, след като те допуснаха изравнително попадение в края на четвъртата част и така срещата завърши 4:4.