Отборът на Локомотив II (Пловдив) постигна победа при гостуването си на Левски (Карлово) в поредния кръг на Югоизточната Трета лига. Пловдивчани надвиха домакините с 2:1.

Левски (Карлово) съумяха да открият резултата през първата част за 1:0. Автогол на Божидар Зелямов донесе преднината за карловци. Няколко минути по-късно, в 35-та,  Локомотив II изравни – точен бе Даниел Маджаров след пас на Иван Михайлов. Победното попадение падна в 60-ата минута. Даниел Маджаров намери Тони Лесов, който оформи крайното 2:1.

Локомотивци отбелязаха толкова голове в мача, колкото във всички предишни срещи до тук общо.

В класирането Локомотив II e 16-ти с 9 точки, а Левски (Карлово) е 14-ти с 10.

Следващата среща за възпитаниците на Христо Телкийски е на 09.10. “Черно-белите” са домакини на Асеновец от 16:00ч. в Садово. Левски (Карлово) пък гостува на Атлетик (Куклен).