Временният треньор на Ботев Пд: Тук съм, ако се нуждаят от мен

13
1250

Временният треньор на Ботев Пловдив Артур Ованесян говори след загубата на отбора с 0:2 при гостуването на Локомотив София. Той заяви, че е част от клуба и би се отзовал, ако се нуждаят от него и за следващия мач срещу ЦСКА. Ованесян пое временно „канарчетата“ след раздялата с Азрудин Валентич.

“Червеният картон реши до голяма степен мача. Случва се, футбол е. Ние реагирахме бързо, променихме схемата и тя работеше добре. Изглеждахме добре с човек по-малко. Второто полувреме започнахме добре, изпуснахме добър шанс. Опитахме се да играем, да комбинираме с човек по-малко. Горд съм с играчите, дадоха всичко. Опитахме се да вкараме гол накрая и допуснахме втори”, каза Ованесян.

„Във футбола увереността идва с три точки. Работа и продължаваме напред. Вярвам, че имаме качество да спечелим всеки мач. Имаме добър отбор”.

„Аз съм част от Ботев. Щастлив съм от работата си като треньор на втория отбор. Ако се нуждаят от моята помощ за следващия мач, аз ще съм тук”, допълни той.