Левски (Карлово) загуби от Крумовград, а Асеновец от Загорец

2
398
Крумовград - Левски (Карлово) 3:0, Трета лига, 26.03.2022

Левски (Карлово) загуби с 0:3 гостуването си на Крумовград в среща от 23 кръг в ЮИ Трета лига. На стадиона в Крумовград домакините взеха своето след голове на Аурел Мусай в 12-та, Ахмед Осман в 22-та и Мирослав Будинов в 82-та минути. Карловци са седми в класирането с 31 точки, а в следващия кръг е домакин на дубъла не Берое.

В среща от същия кръг Асеновец загуби гостуването си на Загорец. Пламен Иванов откри в 23-та минута, а Никола Праматаров изравни в 52-та. Георги Георгиев в 60-та оново даде преднина на домакините. Крайния резултат оформи пак Георгиев в продължението на мача. Асеновец е 5-ти в класирането с 40 точки. След седмица станимаклии са домакини на Атлетик (Куклен) в регионално дерби.