Борислав (Първомай), Левски (Карлово) и Атлетик (Куклен) със загуби в контролите си

8
1155
Борислав (Първомай) - Атлетик (Куклен) 0:1, 02.03.2019

Третодивизионните Борислав (Първомай), Левски (Карлово) и Атлетик (Куклен) записаха загуби в контролните си срещи, които изиграха в събота.

Борислав (Първомай) загуби с 1:0 от Димитровград далеч от дома, като попадението падна още през първата част.

Левски (Карлово) загуби с 4:2 от играещия в северната Трета лига тим на Севлиево, който е сред претендентите за изкачване във Втора лига. Освен шестте гола, топката уцели по веднъж и гредите – Ивайло Иванов за домакините и Иван Иванов за гостите. Последният беше най-добрия за левскарите. Той откри резултата в средата на първото полувреме. Добрин Петров обаче направи обрата. Той изравни в края на първата част, после реализира в 58-а и 64-ата минута. Малко след това Георги Колев покачи на 4:1. Иван Иванов реализира второто попадение за отбора на Красимир Манолов в 82-ата минута.

Атлетик (Куклен) пък загуби с 2:1 в Пазарджик от дублиращия тим на Хебър. Петко Петков бе точен за кукленци, отбелязвайки единственото попадение за своя тим. Преди това хебърци поведоха с 1:0 чрез Дани Кадьов, но Атлетик се върна в мача с изравнителен гол. През втората част Джеймс Лима донесе победата на домакините.