Драма, студ, 5 гола и Хебър продължава да мечтае за промоция

1
807

Хебър постигна драматична победа с 3:2 у дома над Септември (Симитли) в мач от 24-ия кръг на Втора лига. „Зелените“ стигнаха до успеха в добавеното време на срещата, след като преди това имаха аванс от две попадения.

Живко Петков откри резултата на стадион „Георги Бенковски“ в 38-ата минута. Нападателят удвои в 77-ата минута, като така Хебър се виждаше като победител.

Четири минути по-късно обаче Христо Иванов намали. В 85-ата минута Септември получи право да изпълни дузпа, която Китан Василев реализира за 2:2.

Хебър стигна до успеха в третата минута на добавеното време след победен гол на Тодор Чаворски.

Така отборът на Николай Митов събра 35 точки и заема 5-о място във временното класиране. Септември е 9-и с 25 точки.