Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 20 кръг

0
203

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 20 кръг:

 

 

 


06.03./събота/2021 г. – 15:00 часа


ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Димитровград 1947“

ГС:Павел Попов – Стара Загора

АС:Красимир Енев – Стара Загора

АС:Ангел Шамбуров – Стара Загора

 4-ти съдия:Мюмюн Сар – Бургас

Делегат:Динко Златанов – Стара Загора


ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Неделчо Гаджалов – Пловдив

АС:Цветан Горанов – Пловдив

АС:Иван Копчев – Пловдив

 4-ти съдия:Светослав Лазаров – Бургас

Делегат:Тони Пандарски – Пловдив


ФК“Сокол“(Марково) – ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив)

ГС:Владимир Вълков – Пловдив

АС:Светослав Енчев – Пловдив

АС:Ириней Бодуров – Пловдив

 4-ти съдия:Теодора Стоева – Пловдив

Делегат:Марко Налбантов – Пловдив


ОФК“Гигант“(Съединени) – ОФК“Несебър“(Несебър)

ГС:Любомир Александров – Хасково

АС:Мехмед Мехмед – Хасково

АС:Михаела Палабойкова – Хасково

 4-ти съдия:Тодор Тодоров – Пловдив

Делегат:Георги Николов – Хасково


ФК“Атлетик“(Куклен) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)

ГС:Мустафа Шефкет – Кърджали

АС:Недялко Драганов – Кърджали

АС:Исмет Юсеин – Кърджали

 4-ти съдия:Валентин Чаушев – Кърджали

Делегат:Николай Генков – Кърджали


ОФК“Хасково“(Хасково) – ФК“Верея Стара Загора“(Стара Загора) на стадиона в град Харманли

ГС:Стефан Гурков – Сливен

АС:Станимир Трифонов – Сливен

АС:Добри Добрев – Сливен

 4-ти съдия:Николай Николов – Хасково

Делегат:Николай Бъчваров – Сливен


ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Динко Стоянов – Бургас

АС:Николай Бахов – Бургас

 4-ти съдия:Альоша Карамфилов – Ямбол

Делегат:Теньо Генчев – Бургас


07.03./неделя/2021 г. – 15:00 часа


ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Родопа-Смолян“(Смолян)

ГС:Александър Аргиров – Бургас

АС:Димо Стоянов – Бургас

АС:Владимир Минчев – Бургас

 4-ти съдия:Марио Генчев – Пловдив

Делегат:Живко Недялков – Бургас


ФК“Извор“(Горски Извор) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

ГС:Кристиян Колев – Пловдив

АС:Лазар Лазаров – Пловдив

АС:Теодор Цветков – Пловдив

 4-ти съдия:Стилиян Димитров – Хасково

Делегат:Любен Жилков – Пловдив

 


 

  СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени