Съдийски назначения в ЮИ Трета лига, 18 кръг

0
161

 

 

Съдийски назначения  за 18 кръг в Трета лига – Югоизточна група

 

 


20.02./събота/2021 г. – 14:00 часа


ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ФК“Родопа“(Смолян)

ГС:Боян Славков – Пловдив

АС:Атанас Пилатов – Пловдив

АС:Месут Ахмедов – Пловдив

 4-ти съдия:Александър Аргиров – Бургас

Делегат:Здравко Караджов – Пловдив


ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Димитровград 1947“

ГС:Мустафа Шефкет – Кърджали

АС:Владимир Хубенов – Кърджали

АС:Ариф Садула – Кърджали

 4-ти съдия:Владимир Недялков – Пловдив

Делегат:Сергей Карафейзиев – Кърджали


ОФК“Гигант“(Съединение) –  ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив)

ГС:Апостол Иванов – Пловдив

АС:Иван Копчев – Пловдив

АС:Васил Петров – Пловдив

 4-ти съдия:Георги Стоянов – Пловдив

Делегат:Марко Налбантов – Пловдив


ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

ГС:Иван Петров – Ямбол

АС:Добромир Араванов – Ямбол

АС:Емил Иванов – Ямбол

 4-ти съдия:Христос Паликаров – Пловдив

Делегат:Георги Христов – Ямбол


ОФК “Хасково“ – ОФК “Несебър“ на стадиона в град Харманли

ГС:Даниел Краевски – Пловдив

АС:Георги Стамболджиев – Пловдив

АС:Лазар Лазаров – Пловдив

 4-ти съдия:Любомир Александров – Хасково

Делегат:Трендафил Думбалаков – Пловдив


ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)

ГС:Стилян Димитров – Хасково

АС:Стефан Делчев – Хасково

АС:Желязко Атанасов – Хасково

 4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Васко Петев – Хасково


ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Верея“(Стара Загора)

ГС:Мюмюн Сар – Бургас

АС:Ангел Илиев – Бургас

АС:Владимир Минчев – Бургас

 4-ти съдия:Николай Запрянов – Пловдив

Делегат:Румен Величков – Бургас


21.02./неделя/2021 г. – 14:00 часа


ОФК“Левски“(Карлово) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Стефан Гурков – Сливен

АС:Христо Стоянов – Сливен

АС:Добри Добрев – Сливен

 4-ти съдия:Теодора Стоева  – Пловдив

Делегат:Николай Бъчваров – Сливен


ФК“Извор“(Горски Извор) – ФК“Загорец“(Нова Загора) – отложен


 

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени