Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 16 кръг:

0
183

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 16 кръг:

 

 

 

 


21.11./събота/2020 г. – 14:30 часа


ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Стефан Стефанов – Стара Загора

АС:Габриела Найденова – Стара Загора

АС:Ангел Шамбуров – Стара Загора

 4-ти съдия:Мюмюн Сар – Бургас

Делегат:Донка Терзиева – Стара Загора


ФК“Димитровград 1947“ – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Стефан Гурков – Сливен

АС:Христо Стоянов – Сливен

АС:Добри Добрев – Сливен

 4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Радостин Бончев – Сливен


ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Светослав Лазаров – Бургас

АС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Динко Стоянов – Бургас

 4-ти съдия:Иван Петров – Ямбол

Делегат:Румен Величков – Бургас


ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив) – ОФК“Хасково“(Хаскво)

ГС:Альоша Карамфилов – Ямбол

АС:Добромир Араванов – Ямбол

АС:Емил Иванов – Ямбол

 4-ти съдия:Николай Запрянов – Пловдив

Делегат:Георги Христов – Ямбол


ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

ГС:Тодор Тодоров  – Пловдив

АС:Цветан Горанов – Пловдив

АС:Атанас Пилатов  – Пловдив

4-ти съдия:Емил Бойчев  – Пловдив

Делегат:Марко Налбантов – Пловдив


ОФК“Несебър“(Несебър) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Павел Попов – Стара Загора

АС:Милен Митев – Стара Загора

АС:Виктор Динев – Стара Загора

4-ти съдия:Петър Аспарухов – Бургас

Делегат:Христо Христов – Стара Загора


ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Верея“(Стара Загора)

ГС:Александър Аргиров – Бургас

АС:Ганчо Джевелеков – Бургас

АС:Димо Стоянов – Бургас

4-ти съдия:Георги Стоянов – Пловдив

Делегат:Борис Ганев – Бургас


22.11./неделя/2020 г. – 14:30 часа


ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Валентин Станчев – Сливен

АС:Станимир Трифонов – Сливен

АС:Деян Стойнов – Сливен

4-ти съдия:Кристиян Колев  – Пловдив

Делегат:Стоян Димов – Сливен


ФК“Родопа-Смолян“(Смолян) – ФК“Извор“(Горски Извор)

ГС:Даниел Краевски – Пловдив

АС:Желязко Пилатов – Пловдив

АС:Георги Димчев – Пловдив

4-ти съдия:Павел Драганов – Кърджали

Делегат:Любен Жилков – Пловдив