Житница вкара 10 на Марица (Цалапица) в чест на младоженец

0
1616
Житница - Марица (Цалапица) 10:0, 07.11.2020

Житница победи с 10:0 последния в класирането Марица (Цалапица) в домакинса среща от 13 кръг в „А“ ОФГ. Превъзходството на домакините бе меко казано осезаема, а гостите можеха да запишат още по-катастрофален резултат.

До 35-та минута гостите някак си ударжаха нулевото равенство, въпреки че бяха приели играта дълбоко в своето поле. В 35-та минута Петър Кундурджииски откри след асистенция на Петьо Бунтов. В 44-та самият Бунтов удвои след страхотен удар. В 50-та минута Франц Станев вкара страхотен гол за 3:0, а 9 по-късно Бунтов вкара втория си гол. Мартин Болен и Петър Кундурджииски докараха нещата до 6:0. Бунтов записа хеттрик в 73-та минута. Играещият треньор на домакините Венцислав Павлов покачи на 8:0 в 74-та минута. Мартин Болен вкара за 9:0 В 75-та, а крайният резултат бе оформен отново от Венцислав Павлов в 82-та минута.

Домакините, които са лидери в класирането, посветиха резултатната си победа на Найден Терзийски, който непосредствено преди мача направи предложение за брак на своята любима Лора.

На 15 ноември Житница гостува на ФА Пловдив, а в последния кръг за есенния полусезон е домакин на Вихър (Войсил).