Атлетик (Куклен) загуби от Черноморец с гол в 92-та минута

3
352
Черноморец - Атлетик (Куклен) 2:1, 24.10.2020

Атлетик (Куклен) загуби с 2:1 при гостуването си на Черноморец в Бургас. Двубоят бе от 12 кръг в ЮИ Трета лига. Гостите могат да съжаляват, тъй като имаха своите шансове поне за частичен успех.

Милен Танев в 7 минута от дузпа даде преднина на домакините, която бе отсъдена в за игра с ръка на Васил Иванов. Десет минути по-късно Георги Стефанов изравни. След центриране от корнер в наказателното поле на Черноморец се получи разбъркване и отблизо Стефанов не пропусна да вкара. В добавеното време на първата част, след центриране отдясно, Антон Узунов засече с глава в напречната греда. Жулиен Парушев от наказателното поле разтресе напречната греда в 78-ата минута.

При резултат 1:1 страничният съдия вдигна много спорна засада и отмени гола на Борис Бисеров. В 88 минута кукленци не успяха да реализират 100% положение за гол, вратарят на домакините Мартин Теменлиев спаси удара на Иван Ангелов. Антон Узунов в 92-та минута донесе победата на домакините, които за пореден път се спасиха в продължението. Милен Танев пусна отличен пас към Антон Узунов, който отблизо не пропусна да се разпише.
В следващия кръг Атлетик приема тима на Карнобат.

24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч / XII кръг:
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                     0:2 (0:1)
Черноморец 1919 (Бургас) - Атлетик (Куклен)               2:1 (1:1)
Карнобат (Карнобат) - Хасково (Хасково)                   2:0 (0:0)
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)       2:0 (1:0)
Загорец (Нова Загора) - Верея (Стара Загора)              4:0 (2:0)
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            1:2 (0:0)
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър)              5:1 (2:0)