Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 11 кръг

0
157

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 11 кръг:

 

 

 

 


17.10./събота/2020 г. – 16:00 часа


ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Мюмюн Сар – Бургас

АС:Васил Шавов – Бургас

АС:Ганчо Джевелеков – Бургас

 4-ти съдия:Павел Попов – Стара Загора

Делегат:Румен Величков – Бургас


ОФК“Несебър“(Несебър) – ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив)

ГС:Димо Димов – Сливен

АС:Деян Стойнов – Сливен

АС:Добри Добрев – Сливен

 4-ти съдия:Светослав Лазаров – Бургас

Делегат:Радостин Бончев – Сливен


ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Загорец“(Нова Загора) – ОТЛОЖЕН


ФК“Верея“(Стара Загора) – ФК“Димитровград 1947“

ГС:Апостол Иванов – Пловдив

АС:Константин Стаматов – Пловдив

АС:Владимир Лазаров – Пловдив

 4-ти съдия:Стилиян Димитров – Хасково

Делегат:Трендафил Думбалаков – Пловдив


ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Родопа-Смолян“(Смолян)

ГС:Павлин Тютюнджиян – Бургас

АС:Мирслав Желев – Бургас

АС:Димо Стоянов – Бургас

4-ти съдия:Емил Бойчев – Хасково

Делегат:Димитър Дончев – Бургас


ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ПФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Тодор Тодоров – Пловдив

АС:Светослав Енчев – Пловдив

АС:Иван Чобанов – Пловдив

4-ти съдия:Альоша Карамфилов – Ямбол

Делегат:Милко Якимов – Пловдив


ОФК“Хасково“(Хасково) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Неделчо Гаджалов – Пловдив

АС:Георги Димчев – Пловдив

АС:Антоан Миленов – Пловдив

4-ти съдия:Николай Николов – Хасково

Делегат:Цветан Гърдев – Пловдив


ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Мустафа Шефкет – Кърджали

АС:Владимир Хубенов – Кърджали

АС:Недялко Драганов – Кърджали

4-ти съдия:Николай Запрянов – Пловдив

Делегат:Николай Генков – Кърджали


ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Извор“(Горски Извор)

ГС:Стефан Стефанов – Стара Загора

АС:Стефан Георгиев – Стара Загора

АС:Никола Калчев – Стара Загора

4-ти съдия:Георги Стоянов – Пловдив

Делегат:Петко Петков – Стара Загора

 


СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

Отговор