Георги Минчев: Този гол е сбъднат сън

9
460

Голмайсторът за Локомотив Пд Георги Минчев говори пред камерата на DIEMA SPORT 2 след загубата от Тотнъм с 1:2.

„Ако съм максимално искрен, не вярвах, че ще вкарам на Тотнъм. Но за мен този гол е сбъднат сън. Щастлив и горд съм, не го крия. Представихме много добре и зарадвахме цяла България.

Надявам се това попадение да ми помогне за кариерата. Все пак не всеки ден се вкарва на Тотнъм.

В продължение на шест минути водехме на Тотнъм и чувството беше страхотно. Вярвахме си, че може да направим чудото, бяхме на няколко минутги да отстраним Тотнъм.

Силата ни е в колектива, помагаме си всички“, коментира Минчев.