Левски (Карлово) надви Хасково и постигна трети успех

3
522
Левски (Карлово) - Хасково 2:1, 13.09.2020, снимка: Ултра Хасково

Левски (Карлово) победи Хасково с 2:1 в неделен мач от програмата на 6 кръг в ЮИ Трета лига. Домакините имаха предимство и успяха да спечелят. В 28-ата минута бе отсъдена дузпа в полза на карловци. Вратарят Михайлов спаси удара на Иван Тошев, но от добавка Георги Георгиев откри за домакините. Така завърши и първата част. През втората двата тима си размениха по едно попадение. За гостите Ефе Али се разписа в 50-ата минута.

В следващия кръг на Левски (Карлово) предстои тежко гостуване на Загорец в Нова Загора. Хасково е домакин на Атлетик (Куклен).