Хебър с второ реми в контролите, след 2:2 срещу Септември (Симитли)

0
86
Септември (Симитли) - Хебър 2:2, 01.07.2020, снимка: Септември (Симитли)

Хебър завърши 2:2 със Септември(Симитли) в третия си контролен мач от началото на лятната си подготовка.

Проверката бе първа за хебърци от лагера им Банско и се игра в сряда вечер на стадион „Струма“ в Симитли. Домакините дръпнаха с 2:0 след първите 45 минути игра. Първи гол във вратата на противника отбеляза Кирил Домозедски след фамозно изпълнение от границата на пенталта с което откри резултата в 12-та минута. За 2:0 се разписа новото попълнение на отбора Ивайло Михайлов. След почивката за пазарджиклии се развихри новото попълнение Живко Петков, който наниза два гола във вратата на симитлиици за крайното 2:2.

В събота тимът от Пазарджик играе срещу Монтана във втората контрола от лагера им в Банско. Контролата е от 11 часа в комплекса „Пири“.