18
1184

Бившият защитник на Ботев Пловдив Кристиан Димитров донесе победата на Хайдук Сплит над тима на Боби Цонев Интер Запрешич с късен гол. Цонев започна като титуляр, но бе заменен в 63-ата минута.

Интер поведе в резултата в 37-ата минута с попадение на Иван Мамут. В 57-ата минута гостите останаха с човек по-малко, след като Никола Солдо бе изгонен с директен червен картон. Три минути по-късно Мийо Чаткаш отбеляза от дузпа, с което възстанови равенството. В 97-ата минута Кристиан Димитров, който влезе в игра в 81-ата минута, с глава оформи крайното 2:1.

Хайдук е на второ място в класирането с 48 точки. Интер пък остава на дъното на таблицата със 17 точки. Водач е Динамо Загреб с 65 точки.