Секирово надви Садово с гол в продължението на мача

0
261
Садово - Секирово 0:1, "А" ОФГ, 29.02.2020

Днес се изигра един любопитен мач от „А“ ОГ-Пловдив. Любопитен защото ФК „Садово“ посрещна като домакин ФК „Секирово (Раковски), в чиито редици се завърнаха Венци Изевков и Пламен и Августин Занчеви, които бяха част от ФК „Садово“ през миналогодишния сезон. Те бяха и най-дейните от гостите от Секирово. Мачът протече с превес на гостите, които бяха и улеснени от червения картон за вратаря на Садово Васил Кузманов получен в началото на второто полувреме. Въпреки това момчетата на Садово устискваха нулевото равенство до продължението на мача, когато Венци Изевков наказа бившия си отбор с гол с глава и по този начин донесе победата на Секирово с 0:1. За отбелязване е, че делегат на мача беше не кой да е, а Петър Зехтински.