В Пазарджик свикнаха, Хебър бие с 3:0

0
428

Отборът на Хебър надви с 3:0 Спартак (Варна) на свой терен и излезе на четвърта позиция във Втора лига.
Това е първо 3:0 за футболистите, но в града вече свикна с този резултат, след като волейболистите на Хебър редовно побеждават с него.
Футболистите на Николай Митов сгънаха „соколите“ след почивката, когато паднаха и трите попадения в мрежата на Християн Славов. Янко Ангелов откри резултата в началото на втората част, а след това резервите Георги Андонов и Октай Хамдиев довършиха гостите от Варна. Така „зелените“ вече са четвърти, след като по същото време Локомотив (София) претърпя загуба от дубъла на Лудогорец.

Състави:
Хебър: Александър Любенов, Андриян Краев (77-Йордан Апостолов), Веселин Марчев (72-Октай Хамдиев), Даниел Пехливанов, Димитър Везалов, Георги Стоичков, Цветелин Тонев, Янко Ангелов (к), Владимир Гаджев, Томислав Папазов, Тодор Чаворски (63-Георги Андонов)

Спартак (Вн): Християн Славов, Джеричио Валантайн (72-Лионел Самба), Георги Динков, Христо Иванов, Янаки Смирнов (к), Венцислав Гурков (72-Ивелин Ангелов), Мирослав Георгиев, Рангел Абушев, Кристиян Върбанов, Мартин Ачков, Стефан Иванов.

Гл. съдия: Петър Григоров;

Голмайстори: 1:0 Янко Ангелов (47), 2:0 Георги Андонов (68), 3:0 Октай Хамдиев (87).

Стадион: „Г. Бенковски”, 1000 зрители.