Хебър тресна руснаци в последен контролен мач на турска земя (СНИМКИ)

0
359

Хебър завърши с победа лагера в Анталия, след като се наложи с 2:0 над дубъла на руския Арсенал (Тула). Точни за пазарджиклии след почивката бяха Георги Андонов и Васил Геров. Преди тях Тодор Чаворски нацели гредата на руснаците, а в още няколко случая руснаците имаха късмет.

Момчетата от Тула не успяха да стигнат до сериозно голово положение в рамките на 90-те минути. Така Хебър взе реванш от „топчиите” за миналогодишната си загуба тук с 0:3 срещу този тим. Утре Николай Митов ще проведе само една тренировка, която ще бъде последна за неговите момчета на турска земя. Хебър потегля обратно за родината си в четвъртък по обяд, когато ще сложи край на 24-дневния си лагер в Турската Ривиера.

Хебър: Александър Любенов, Томислав Папазов, Мартин Вълчинов, Димитър Везалов, Андриан Краев, Владимир Гаджев, Янко Ангелов (к), Октай Хамдиев, Тодор Чаворски, Георги Стоичков, Даниел Пехливанов (Петър Дебърлиев, Васил Геров, Слави Косов, Георги Каракашев, Георги Андонов, Йордан Апостолов, Веселин Марчев).