Хебър с победа над руски тим в пореден приятелски мач

0
355

Втородивизионният Хебър записа първа победа на лагера в Турция след успех с 2:1 над руския втородивизионен отбор Енисей Красноярск в контролна среща, играна в Сиде.

През първото полувреме липсваха опасности пред една от двете врати и логично на почивката тимовете се оттеглиха при нулево равенство.

През второто полувреме българите заиграха по-добре и логично поведоха. В 57-ата минута Тодор Чаворски се разписа. Но радостта за Хебър не продължи дълго. Руснаците изравниха чрез Харитонов три минути по-късно.

Все пак пазарджиклии стигнаха до успеха с попадение на новото попълнение Димитър Законов в 83-а минута, който оформи и крайният резултат.

Състав на Хебър: Александър Любенов, Цветелин Тонев, Слави Косов, Димитър Везалов (к), Георги Каракашев, Мартин Вълчинов, Андриан Краев, Тодор Чаворски, Даниел Пехливанов, Йордан Апостолов, Даниел Кадьов (Диян Димов, Томислав Папазов, Асен Георгиев, Васил Геров, Божидар Васев, Янко Ангелов, Владимир Гаджев, Георги Стоичков, Димитър Законов, Богомил Божуркин, Георги Андонов)