Втора лига: Мач шедьовър изиграха Локомотив (Сф) и Хебър

0
180

Локомотив (София) и Хебър (Пазарджик) не се победиха в мач от 17-ия кръг на Втора лига.

На стадиона в столичния квартал „Надежда“ спорът между двата тима завърши при забележителното 3:3.

„Железничарите“ бяха постигнали обрат в резултата и водеха с 3:1 до 79-ата минута, но не победиха опонентите си.

Светослав Диков, Александър Александров и Шоко вкараха трите гола във вратата на „зелените“ в рамките на 13 минути – след 50-ата.

Тодор Чаворски, Адриан Краев и Октай Хамдиев, разписал се в последната минута на редовното време, бяха точни за пазарджиклии.

При последния изравнителен гол на „зелените“, фенове на домакините нападнаха част от официалните лица на Хебър и ръководството на клуба подаде необходимите жалби до отговорните органи.

Така Локомотив (Сф) отстъпи третата позиция на Монтана, а пък играчите на Николай Митов останаха на седмо място с 24 точки.