„Вихър“ (Белозем) разби „Марица“ (Цалапица), „Марица“ (Милево) спря „Асеновец“

0
638
Вихър (Белозем) разби със 7:1 Марица (Цалапица), "А" ОФГ, 09.11.2019

Отборът на Вихър (Белозем) постигна убедителен успех със 7:1 над Марица (Цалапица) в мач от 12 кръг в „А“ ОФГ. В приятен за гледане мач, момчетата на Атанас Любенов победиха съвсем заслужено своя опонент. През първата част отбелязаха Венко Нарлийски в 8-та, Йосиф Бахчевански в 17-та и автогол в 33-та минута, отново след удар на Йосиф Бахчевански. Второто полувреме точни за Белозем бяха Йосиф Бахчевански, Венко Нарлийски на два пъти (хеттрик) и Йордан Борисов. В следващия кръг отборът на Вихър посреща Марица (Милево). Марица (Цалапица) гостува на Кричим.

В друг съботен мач от същия кръг Марица (Милево) спря Асеновец, завършвайки 2:2 в Милево. Това предполага още по-голямо изоставане на асеновградчани от лидера Спартак, чиито мач предстои. В следващия кръг е дербито между Асеновец и Спартак, което ще се играе на стадион „Шипка“. Марица (Милево) гостува в Белозем.

С равенство 2:2 завърши и третия мач от съботната програма в групата между Металик и Марица (Маноле).

9 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч / XII кръг:
Марица (Цалапица) - Вихър (Белозем)                       1:7
Марица (Милево) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:2
Металик 1938 (Сопот) - Марица 2003 (Маноле)               2:2
10 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч / XII кръг: