Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 15 кръг

1
211

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 15 кръг – 09.11.2019 година – 14:30 часа


09.11./събота/2019 г. – 14:30 часа


ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Иван Петров – Ямбол

АС:Емил Иванов – Ямбол

АС:Стоян Зафиров – Ямбол

 4-ти съдия:Мюмюн Сар – Бургас

Делегат:Ивайло Дуков – Ямбол


ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

ГС:Стефан Павлов – Бургас

АС:Станимир Илков – Бургас

АС:Николай Бахов – Бургас

 4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Валентин Пеев – Бургас


ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ОФК“Несебър“(Несебър)

ГС:Тодор Малинов – Пловдив

АС:Георги Димчев – Пловдив

АС:Владимир Лазаров – Пловдив

 4-ти съдия:Никола Вангелов – Бургас

Делегат:Здравко Караджов – Пловдив


ФК“Миньор“(Раднево) – ФК“Димитровград 1947“

ГС:Тодор Тодоров – Пловдив

АС:Екатерина Маринова – Пловдив

АС:Никола Михайлов – Пловдив

 4-ти съдия:Галиан Гонев – Стара Загора

Делегат:Цветан Гърдев – Пловдив


ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Никола Николов – Хасково

АС:Атанас Делчев – Хасково

АС:Владимир Хубенов – Кърджали

4-ти съдия:Светослав Шехов – Пловдив

Делегат:Петър Андреев – Хасково


ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

ГС:Светослав Лазаров – Бургас

АС:Динко Стоянов – Бургас

АС:Ганчо Джевелеков – Бургас

4-ти съдия:Георги Стоянов – Пловдив

Делегат:Валентин Иванов – Бургас


ФК“Созопол“(Созопол) – ОФК“Левски“(Карлово) от 15:30 часа

ГС:Павел Попов – Стара Загора

АС:Красимир Енев – Стара Загора

АС:Ангел Шамбуров – Стара Загора

4-ти съдия:Александър Аргиров – Бургас

Делегат:Петко Петков – Стара Загора


ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Хасково 1957“(Хасково)

ГС:Денислав Сталев – Пловдив

АС:Светослав Енчев – Пловдив

АС:Лилия Думбалакова – Пловдив

4-ти съдия:Марио Кушев – Стара Загора

Делегат:Стойчо Стоев – Пловдив


10.11./неделя/2019 г. – 14:30 часа


ФК“Родопа-Смолян“(Смолян) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Стефан Стефанов – Стара Загора

АС:Пламен Загоров – Стара Загора

АС:Снежана Петрунова – Стара Загора

4-ти съдия:Божидар Шуманов – Смолян

Делегат:Донка Желева – Стара Загора

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

1 КОМЕНТАР

  1. СНИМКАТА Е ПОВЕЧЕ ОТ ПОДХОДЯЩА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХААААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

Comments are closed.