„Гигант“ обърна „Борислав“ (Първомай), „Сокол“ падна безславно в Ямбол

26
598
Гигант (Съединение) - 24.08.2019

След скандалите през седмицата, за които никой в Съединение не счете за нужно да излезе с позиция, тимът на Гигант постигна труден домакински нуспех над Борислав (Първомай) с 3:2. Вероятно доста хора се питат как е било съдийството в този мач, след случилото се, но ние няма да го коментираме. Двата тима направиха интересен мач с поделено надмощие пред около 70-80 зрители, които бяха доста войнствено настроени. Мирослав Кайраков в 14 минута изведе гостите напред, но Мирослав Радев от дузпа изравни 4 минути по-късно. Ангел Здравчев в 24-та минута даде нова преднина на тима от Първомай, който показа практична игра. През втората част Тодор Тодоров в 65-та минута и пак Мирослав Радев в 70-та донесоха победата на домакините, след обрат.

Сокол (Марково) загуби безславно гостуването си на Ямбол с 3:0. Христо Стамов в 57-та минута и Николай Петров в 74 и 81 донесоха така жадуваната победа за домакините. „Соколите“ очевидно ще разчитат само на домакинските си мачове за да трупат точков актив.

6. ОФК Гигант (Съединение)1052316-1117
7. Миньор (Раднево)1044214-716