Четата на Митов подчини хита на Втора лига Кариана

0
751

Хебър победи Кариана (Ерден) в мач от 11-ия кръг на Втора лига. На стадиона в Брацигово играчите на Николай Митов се наложиха с 2:1.

Раджеб Халил даде аванс на гостите три минути преди почивката, но Янко Ангелов изравни 60 секунди след това.

Резервата Цветелин Тонев донесе петата победа на „зелените“ през тази кампания с гол в 65-ата минута.

Успехът беше постигнат заслужено от пазарджаклии, които вече имат 17 точки в първенството, като изпревариха на шестата позиция, именно днешния си противник, който остана с 15 точки.

СЪСТАВИ:

Хебър: 1.Петър Дебърлиев, 4.Асен Георгиев, 10.Веселин Марчев, 11.Даниел Пехливанов, 15.Димитър Везалов (18′ 24.Цветелин Тонев), 19.Георги Каракашев, 29.Янко Ангелов (к), 30.Божидар Васев, 88.Йордан Апостолов (62′ Октай Хамдиев), 91.Томислав Папазов, 99.Тодор Чаворски (75′ 8.Анди Краев)

Резерви: 95.Александър Любенов, 2.Васил Геров, 8.Андриан Краев, 24.Цветелин Тонев, 27.Слави Косов, 45.Владимир Гаджев, 77.Октай Хамдиев

Кариана: 1.Павел Станев, 13.Георги Георгиев, 22.Стоян Предев, 20.Николай Дичев(68′ Ангел Цолов), 97.Георги Търтов, 73.Владимир Мичев, 8.Евгени Игнатов (75′ Георги Чакъров), 7.Ивелин Илиев, 10.Цветомир Тодоров, 30.Ангел Бастунов, 9.Реджеб Халил

Резерви: 12.Петър Начев, 4.Мартин Николов, 2.Ангел Цолов, 16.Симеон Русев, 17.Християн Илиев, 77.Георги Чакъров, 14.Деян Иванов