Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 10 кръг

0
230

 

Съдийски назначения – „Трета лига“ – Югоизточна група, 10 кръг

 

 


05.10./събота/2019 г. – 16:00 часа


ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Георги Иванов – Пловдив

АС:Георги Стамболджиев – Пловдив

АС:Желязко Пилатов – Пловдив

 4-ти съдия:Николай Запрянов – Пловдив

Делегат:Димитър Балтаджиев – Пловдив


ФК“Созопол“(Созопол) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив) от 17:00 часа

ГС:Мустафа Шефкет – Кърджали

АС:Атанас Делчев – Кърджали

АС:Стефан Делчев – Хасково

 4-ти съдия:Цветозар Манолов – Бургас

Делегат:Сергей Карафейзиев – Кърджали


ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Родопа-Смолян“(Смолян)

ГС:Любомир Александров – Хасково

АС: Георги Димитров – Хасково

АС:Ариф Садула – Кърджали

 4-ти съдия:Марио Кушев – Стара Загора

Делегат:Веселин Василев – Хасково


ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Мюмюн Сар – Бургас

АС:Мирослав Желев – Бургас

АС:Ганчо Джевелеков – Бургас

4-ти съдия:Иван Петров – Ямбол

Делегат:Борис Ганев – Бургас


ФК“Загорец“(Нова Загора) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Боян Славков – Пловдив

АС:Ириней Бодуров – Пловдив

АС:Иван Беделев – Пловдив

4-ти съдия:Стефан Гурков – Сливен

Делегат:Георги Карушев – Пловдив


ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

ГС:Александър Аргиров – Бургас

АС:Васил Шавов – Бургас

АС:Мурад Вели – Бургас

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Румен Величков – Бургас


ФК“Димитровград 1947“ – ОФК“Несебър“(Несебър)

ГС:Денислав Сталев – Пловдив

АС:Атанас Пилатов – Пловдив

АС:Лазар Лазаров – Пловдив

4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Трендафил Думбалаков – Пловдив


06.10./неделя/2019 г. – 16:00 часа


ФК“Хасково 1957“(Хасково) – ФК“Миньор“(Раднево)

ГС:Валентин Железов – Бургас

АС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Георги Георгиев – Бургас

4-ти съдия:Николай Николов – Хасково

Делегат:Теню Генчев – Бургас


ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Валентин Станчев – Сливен

АС:Станимир Трифонов – Сливен

АС:Христо Стоянов – Сливен

4-ти съдия:Галиан Гонев – Стара Загора

Делегат:Антоан Георгиев – Сливен


 

 

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени