Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 8 кръг

0
208

 

Съдийски назначения в „Трета лига“ – Югоизточна група, 8 кръг – 21.09.2019 година – 17:00 часа.


21.09./събота/2019 г. – 17:00 часа


ОФК“Гигант“(Съединение) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)

ГС:Адриян Сюрджиев – Смолян

АС:Румен Иванов – Смолян

АС:Николай Бинев – Смолян

 4-ти съдия:Деян Вълев – Пловдив

Делегат:Нено Тотков – Пловдив


ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Родопа-Смолян“(Смолян)

ГС:Галиан Гонев – Стара Загора

АС:Ангел Шамбуров – Стара Загора

АС:Костадин Керацов – Стара Загора

 4-ти съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора

Делегат:Динко Златанов – Стара Загора


ФК“Созопол“(Созопол) – ФК“Миньор“(Раднево) от 18:00 часа

ГС:Тодор Малинов – Пловдив

АС:Желязко Пилатов – Пловдив

АС:Иван Чобанов – Пловдив

 4-ти съдия:Цветозар Манолов – Бургас

Делегат:Здравко Караджов – Пловдив


ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Радослав Гидженов – Пловдив

АС:Ириней Бодуров – Пловдив

АС:Светослав Енчев – Пловдив

4-ти съдия:Павел Попов – Стара Загора

Делегат:Стойчо Стоев – Пловдив


ОФК“Левски“(Карлово) – ОФК“Карнобат“

ГС:Николай Николов – Хасково

АС:Георги Димитров – Хасково

АС:Ариф Садула – Кърджали

4-ти съдия:Любомир Александров – Хасково

Делегат:Веселин Тонев – Хасково


ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Свиленград 1921“

ГС:Николай Вачев – Бургас

АС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Христо Георгиев – Бургас

4-ти съдия:Альоша Карамфилов – Ямбол

Делегат:Димитър Дончев – Бургас


ФК“Загорец“(Нова Загора) – ОФК“Несебър“(Несебър)

ГС:Николай Марков – Пловдив

АС:Лилия Думбалакова – Пловдив

АС:Константин Стаматов – Пловдив

4-ти съдия:Стефан Гурков – Сливен

Делегат:Марко Налбантов – Пловдив


ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Димитровград 1947“

ГС:Иван Петров – Ямбол

АС:Добромир Араванов – Ямбол

АС:Владимир Григоров – Ямбол

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Георги Христов – Ямбол


22.09./неделя/2019 г. – 17:00 часа


ФК“Хасково 1957“(Хасково) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Никола Вангелов – Бургас

АС:Васил Шавов – Бургас

АС:Мурад Вели – Бургас

4-ти съдия:Христо Василев – Хасково

Делегат:Борис Ганев – Бургас



СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени