„Кричим“ надви „Калояново“ и продължава без грешка

0
575
ФК Кричим - 24.08.2019

Отборът на ФК „Кричим“ взе трудни 3 точки в с. Калояново, след победа с 0:1. Отборът на Калояново започна срещата със сериозен домакински натиск и на няколко пъти се наложи вратаря на гостите Стоян Велев да се намесва, като предотврати няколко сериозни удара към своята врата. В 23та мин гостите откриха резултата с красив гол на Александър Бакърджиев, който финтира двама от защитниците на Калояново и майсторски насочи топката във вратата, като не остави никакви шансове на вратаря. До края на полувремето Кричим също имаше няколко интересни положения, но до нов гол не се стигна.

Второто полувреме също започна със сериозен домакински натиск, но другият вратар на Кричим – Нязи Карамустафов също се представи много добре и няколко пъти се намеси страхотно, като не позволи топката да премине голлинията. Защитата на Кричим се оказа непробиваема. Домакините на няколко пъти се пробваха с дълги топки и центрирания да стигнат до попадение, но така и не успяха. До края на срещата Кричим направиха няколко опасни контра атаки, но и те не успяха да отбележат.

Така Кричим записа трета поредна победа и продължава да дели лидерското място без грешна стъпка.

7 септември 2019 г., събота, 17:00 ч / III кръг:
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем)                    1:1
Раковски (Раковски) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)    0:3
Садово (Садово) - Житница (Житница)                       1:1
8 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч / III кръг:
Спартак 1947 (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Рак)      3:0
Момино (Момино село) - Марица (Милево)                    1:6
Дълго поле (Дълго поле) - Марица (Цалапица)               5:3