„Садово“ и „Житница“ не се победиха. Треньорът на гостите пострада след удар

1
1276
АРХИВ: Житница - Вихър /Белозем/

„Садово“ и „Житница“ не се победиха и завършиха наравно 1:1 в среща от 3 кръг в „А“ ОФГ, играна в събота. Двата тима изиграха интересен мач, който логично на показаното на терена завърши наравно. В 15-та минута домакините поведоха, чрез Стефан Харлов, който реализира от свободен удар. Резултатът се запази до последната минута, когато бе отсъдена дузпа за гостите. Тя дойде след краткотраен натиск на гостите, а нарушението бе явно. В този момент човек от щаба на домакините се засили и с юмрук удари намиращия се в зоната пред скамейката на гостуващия тим треньор на „Житница“ Венцислав Павлов. Това разказаха очевидци пред нашата медия. Случилото се бе пред погледа на официалните лица, които би следвало да опишат случая. Иначе дузпата бе реализирана от Пламен Русев, а с това резултатът бе изравнен. След като в оставащото време не се случи нищо по-интересно двата тима разделиха точките.

Домакините имат победа, равен и загуба на смаетката си и с 4 точки са в средата на таблицата. Гостите продължават да са без загуба и са с актич от 7 точки.

7 септември 2019 г., събота, 17:00 ч / III кръг:
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем)                     1:1
Раковски (Раковски) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)     0:3
Садово (Садово) - Житница (Житница)                        1:1
8 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч / III кръг: